14 березня — День українського добровольця

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

         День українського добровольця встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

 

Дорогі добровольці, захисники нашої України!

        Вітаю усіх  зі святом! Висловлюю глибоку повагу та подяку добровольчим батальйонам, які шість років тому визначились із першочерговим завданням — обороняти Україну від  російської агресії зі Сходу. Розпочали нове відродження справжньої української армії. Вдячний тим, хто вкотре доводить, що українців нікому не  зламати і не перемогти! Особистий уклін захисникам  із Шполянської громади та Шполянщини, за спинами яких, ми маємо мирне будення, затишок і спокій наших дітей. Завдячуючи вам, наша громада, наша молодь може будувати  успішне європейське майбутнє України, і не сумніватися у своїх силах і можливостях!

Слава Україні!

З повагою, 

міський голова Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту