Через епідемію коронавірусу карантинні заходи посилюються!

Епідемія коронавірусу поширюється надшвидкими темпами. Наразі у країнах Європи найбільше хворих людей, нажаль є випадки уражених інфекцією COVID-19 і в Україні. Аби не  допустити спалаху епідемії  у громаді влада не чекає і продовжує вживати запобіжні заходи.

Сьогодні у кабінеті міського голови Сергія Кравченка відбулось оперативне засідання комісії ТЕБ та НС Шполянської міської ради ОТГ, під час якого  прийняли важливі рішень. Зокрема до прийнятих раніше заходів — призупинити культурно-масові та спортивні заходи в громаді, члени комісії розглянули питання рекомендувати на час карантину призупинити роботу закладів сфери обслуговування (кафе, ресторанів тощо), ринків — загалом всіх місць де є велике скупчення людей. Залишити відчиненими лише аптеки і продуктові магазини.

  • Ввівши карантин багато людей не зрозуміли, що це був серйозний, застережливий крок, але школярі далі продовжують скупчуватись у центрі міста, парках і скверах, відвідувати спортивні майданчики тощо, наражаючись на небезпеку. Тому звертаюсь до батьків, опікунів неповнолітніх дітей, жителів громади проводити  роз’яснювальну роботу стосовно загрози розповсюдження коронавірусу  зі своїми дітьми і близькими, застерегти себе і свою родину від можливого ураження, – сказав міський голова Сергій Кравченко.

        Відтепер скупчення підлітків у громадських місцях ретельно патрулюватиме місцева поліція та муніципальна інспекція міської ОТГ. Обговорили також очікувану «паніку населення» —  масове скупчення людей у магазинах і аптеках, які скуповують продукти та ліки. Тому не виключено, що у закладах буде встановлено чергування аби врегулювати кількість  покупців у приміщеннях. Також  заплановано чергування біля шкільних спортивних майданчиків  педагогічними працівниками.

Рішення комісії ТЕБ та НС про додаткові запобіжні заходи у громаді буде завтра винесено на розгляд і затвердження сесією міської ради.

Влада впевнена у підтримці депутатського корпусу, адже всі добре розуміють і аналізують загрозливу ситуацію у світі і в Україні, повинні максимально вберегти себе і оточуючих від жахливої хвороби.

Низку затверджених обмежувальних заходів під час карантину, буде доведено до жителів громади після засідання сесії. Також з депутатами буде обговорено винесення рекомендацій роботодавцям, які стосуються  дистанційного виконання робочих обов’язків (при можливості виконувати роботу вдома) батькам, які мають малолітніх дітей.

Поділитись:
Перейти до вмісту