LІV позачергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

Порядок денний

54 позачергова сесія VIIІ скликання

від  03.04.2020

 

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2019 № 47-2/VIII  «Про бюджет Шполянської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». (Онищенко Н.)
 2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період. (Бюджетна). (Онищенко Н.)
 3. Про продовження терміну дії контракту із Гончарем О.А., директором Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області
 4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 3.12.2019 № 46-13/VIII «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»
 5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 3.12.2019 № 46-14/VIII «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»
 6. Про приєднання філій комунального закладу «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області
 7. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2020 рік
 8. Про позичку активів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Курінний І.)
 9. Про позичку активів КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Курінний І.)
 10. Про внесення змін в рішення «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». (Онищенко Н.)
 11. Про звільнення Перемот С.М. з посади директора комунального закладу “Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості”, за згодою працівника, в порядку переведення до комунального закладу “Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді” Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області
 12. Про внесення змін до рішення від 20.12.2018 № 32-35/ VIIІ «Про затвердження  Програми  «Відшкодування  за проїзд  хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філія відділення нефрології та діалізу м. Звенигородка  на 2019-2020 роки»

Земельні питання.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,9000 га.
 2. Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 17.02.2020  номер запису 35574136.
 3. Про передачу гр. Чайці О.Ю. земельної ділянки площею 0,1184 га  в оренду.
 4. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 17.03.2020 №53-17.5/VІІІ.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Василику А.Б.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Капусті І.В.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кучеренку К.О.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Врадію В.Д.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Несторовичу М.М.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гонцепарову А.В.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Полубінському Р.А.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту