Вшанували полеглих воїнів та жертв Другої світової війни

8 та 9 травня Україна разом з іншими демократичними державами та народами вшановує пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни. Наша держава одна з найбільш постраждалих країн у тій війні, на її території розгорталися найтрагічніші події. З того часу минуло 75 років, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію.

З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко та його заступник Віталій Плетінь разом із головою Шполянської райдержадміністрації Наталією Коваль та заступником голови Шполянської районної ради Лідією Татариною поклали квіти і засвітили свічу пам’яті біля Вічного вогню у міському парку Слави.

Також, керманичі відвідали і поклали квіти на могилу двом сержантам-розвідникам Першої повітряно-десантної армії Анатолію Ванюшину та Петру Єрьоміну, яка знаходиться у Дар’ївському парку.

Присутні схилили голову у хвилині мовчання перед світлою пам’яттю всіх полеглих воїнів Другої світової війни, а живим ветеранам побажали здоров’я, турботи близьких та мирних буднів.

Вічна слава героям!
Слава Україні!

Поділитись:
Перейти до вмісту