ПОНАД 160 тис. грн ВИДІЛИЛИ НА ДОПОМОГИ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ

На засіданні виконавчого комітету під керівництвом міського голови Сергія Кравченка, були розглянуті і прийняті важливі рішення для стабільної роботи міської ради об’єднаної територіальної громади.

Майже двомісячний карантин сповільнив процес видачі матеріальних допомог громадянам, які потребують соціальної підтримки. Вчора відповідний проєкт рішення повністю задовольнили, аби ці жителі громади якнайшвидше отримали призначені кошти.

Загалом із міського бюджету на разові матеріальні допомоги учасникам ООС/АТО, онкохворим людям, дітям з інвалідністю виділили 160 тис. 200 грн, а саме:
47 500 грн – отримають 25 осіб онкохворих (розмір допомоги 1900 грн);
 14 700 грн – 5 дітей з інвалідністю (розмір допомоги 2940 грн);
98 000 грн – 70 учасників бойових дій в зоні ООС (розмір допомоги 1400 грн).

?Крім того, члени виконкому одноголосно надали згоду на виділення коштів із резервного фонду бюджету громади у сумі 10 тис. 800 грн Шполянській багатопрофільній лікарні (районній) на перевезення медперсоналу перевізником ФОП Сушко В.В. у період карантину, через поширення вірусу COVID-19. Також на цьому засіданні прийняли рішення про скасування плати за навчання на період карантину у Шполянській дитячій школі мистецтв.

Поділитись:
Перейти до вмісту