Дорогі жителі Шполянської громади!


Завтра, 16 травня,  особливий день для всіх жителів Шполянської міської ОТГ, ми відзначаємо наше спільне свято — третю річницю утворення громади, яка  співпала із відзначенням Дня Європи в Україні. Прикро,  що за непередбачуваної епідемії COVID-19, ми не зможемо організувати і провести урочистий захід.   Але  сподіваюся, що святковий настрій цього дня відчує кожен залишаючись вдома.

       Тоді, повіривши у свої сили і сповна довірившись один одному ми добровільно об’єдналися у територіальну громаду, наразі найбільшу на  Шполянщині.  У перший рік життя громада складалась із міста та двох сіл, а за три роки розширилась до 13 населених пунктів включаючи адмінцентр м. Шполу.

       Ми продовжуємо впевнено йти своїм шляхом,  який я вважаю успішним, адже розбудовуємо спроможне і відповідальне місцеве самоврядування європейського зразка. Я разом з вами, дорогі жителі громади,  люблю і пишаюся нашим краєм, трудолюбивими людьми, які є  найдорожчою цінністю. Саме люди творять славетне обличчя нашої громади – це вчителі і лікарі, вихователі і службовці, артисти і спортсмени, будівельники,  хлібороби  та багато інших.

      Приємно співпало, що 16 травня також  відзначається День Європи. І цей день  є чудовим приводом вкотре засвідчити стремління України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі європейських країн.

       Вітаючи вас із подвійним святом, бажаю всім успіхів у прагненні зробити наш славний край  щасливим та багатим. Нехай у всіх буде міцне здоров’я, затишок, благополуччя для здійснення найамбітніших задумів і планів!

Тримаймося разом! І будемо сильні!

 

З повагою,

міський голова Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту