З 1 червня запрацюють дитячі садки

     Ураховуючи ухвалене Кабінетом Міністрів України рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року та відновлення роботи садків, у Шполянській міській раді 21 травня проведено оперативну нараду за участю директорів закладів дошкільної освіти м. Шпола, працівників структурних підрозділів під керівництвом міського голови Сергія Кравченка.
    На зібранні обговорено дорожню карту роботи садків в умовах адаптивного карантину з урахуванням рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів, сплановано перелік витратних матеріалів, необхідних для забезпечення здоров’я і безпеки учасників освітнього процесу.
?Зважаючи на чітке дотримання заходів із запобігання поширення коронавірусу, заклади дошкільної освіти з 25 травня впродовж тижня виконають ряд підготовчих етапів для того, щоб з 1 червня 2020 року відновити свою роботу, розпочавши довгоочікуваний прийом дітей.
Усі батьки отримають пам’ятки з детальним переліком запобіжних заходів, які виконуватимуться в садку заради безпечного перебування в ньому дітей.
Поділитись:
Перейти до вмісту