1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей  — святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 року у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

 

Дорогі діти Шполянської громади!

 

Сьогодні День захисту дітей! Я найбільше в житті ціную дитячу щирість, і поряд з ними я стаю менш серйозним!

Все, що ми робимо у житті, робимо заради дітей! Ми не повинні шкодувати для них радісних емоцій! Адже я сам батько і точно знаю, що  створено руками наших батьків, ми примножуємо і передаємо нашим дітям, аби зробити їхнє життя світлим і теплим.

     Хочу побажати всім діткам громади і України завжди відчувати любов своєї родини, знайти себе у житті, бути щасливими із сяючими посмішками на обличчях.

З повагою, міський голова Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту