Міські депутати затвердили ставки місцевих податків на 2021 рік

На 56 позачерговій сесії міської ради, депутати затвердили ставки місцевих податків на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки), єдиного податку, транспортного податку, податку на майно (в частині плати за землю)  на 2021 рік.

       Переглядаючи розмір місцевих податків на профільній депутатській комісії  міський голова Сергій Кравченко запропонував  податки і збори, які є одним із важливих джерел доходів бюджету громади  – залишити незмінним з минулого року.

       Як зазначає очільник громади, світова економічна криза, спричинена поширенням інфекційної хвороби COVID-19, SARS-CoV-2   також вплинула на доходи громадян України.

  • Тому враховуючи всі складнощі, ми не маємо морального права збільшувати фінансове навантаження на фізичних та юридичних осіб і залишаємо місцеві податки незмінними, – зазначив Сергій Володимирович.

Ініціативу міського голови беззаперечно підтримав весь депутатський корпус.

  • Зі ставками податків можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради ОТГ https://shpola-otg.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація» – Рішення 56 позачергової сесії міської ради VIII скликання https://shpola-otg.gov.ua/publichna-informatsiya/rishennya/
  • Єдиний податок (спрощеної системи оподаткування) завантажуйте рішення під питанням 20 порядку денного
  • Податку на майно (в частині плати за землю) завантажуйте рішення під питанням 21 порядку денного
  • Податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) завантажуйте рішення під питанням 22 порядку денного
  • Податку на майно (в частині транспортного податку) завантажуйте рішення під питанням 23 порядку денного.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту