Відбулась позачергова 56 сесія міської ради

Бюджет

 Депутати міської ради ОТГ затвердили важливі рішення стосовно виділення коштів на важливі інфраструктурні проекти, підтримку медичної галузі, соціального захисту населення, комунальної сфери громади тощо.

Відтак, на будівництво міні-футбольного поля  біля міського НВК № 3-гімназія виділили майже 1,5 млн. грн. Також близько 1,5 млн. грн. — на будівництво нових доріг та 150 тис. грн на розмітку дорожнього покриття громади.

На галузь охорони здоров’я затвердили субвенцію до районного бюджету у сумі 200 тис. грн на Багатопрофільну лікарню  ім. братів М.С. і О.С. Коломійченків (на витрати комунальних послуг), також за схвальним рішенням міських депутатів до районного бюджету надійде субвенція на Управління соціального захисту населення Шполянської РДА у сумі 174 тис. грн на відшкодування пільг жителям.

На  засіданні  сесії  виділили 119 тис. грн на конкурс «Гордість громади-2020». В цьому році урочисте нагородження не відбулось через пандемію, тому   обдаровані діти громади отримають свої матеріальні заохочення у межах карантинних правил.

Комунальне підприємство «Комунальник» отримає 156 тис. грн на придбання свердловинних насосів, з метою покращення якості питної води на свердловинах № 1, 2 розташованих у мікрорайоні колишнього цукрозаводу, а також майже 50 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації  на перший етап реконструкції водопровідної мережі Південно-Східного масиву міста, вулиці – Попова, Сергія Рошинського, Каландирця, Макаренка, Чехова, Космонавтів, Олександра Кондратюка (від перехрестя з вул. Франка до вул. Лебединська).

        150 тис. грн виділили на придбання мотоблоків у кожен населений пункт для працівників комунальних служб та 25 тис. грн на отримання одноразової фінансової допомоги (при утворенні) – ОСББ Івана Гончара, 79.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту