Сьогодні в Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни

22 червня 1941 року — у ході Другої світової війни  (поч.1939 р.) почалась німецько-радянська війна, яка забрала життя близько 8-10 мільйонів українців. Цього дня рано-вранці  відбулося бомбардування Києва.

        Щорічно Шполянщина вшановує пам’ять всіх загиблих воїнів та мирних жителів покладанням квітів до меморіалів пам’яті та хвилиною мовчання.

        В умовах карантинних обмежень покладання відбулись у міському парку Слави і на могилі  сержантів-розвідників Першої повітряно-десантної армії Анатолія Ванюшина та Петра Єрьоміна у Дар’ївському парку, за участі представників Шполянської міської ради ОТГ — секретаря міської ради Тетяни Каландирець та керуючої справами міської ради Тетяни Герус,

 Шполянської районної державної адміністрації — голови РДА Наталії Коваль, Шполянської районної ради — керуючого справами районної ради Сергія Гребенюченка, представників ветеранських організацій.

      Нагадаємо, що День пам’яті засновано указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту