Талановиті діти отримають нагороди за свої досягнення

Святкову церемонію «Гордість Шполянської громади» започаткували у міській ОТГ три роки тому. Відтоді нагородження найталановитіших і найзавзятіших діток стало традицією, а святковий захід набрав широкої популярності серед жителів громади.
    Нажаль у цьому році через карантинні обмеження обдарована молодь не відчула таких емоцій, як минулого року — червона доріжка, отримання статуеток «Гордість Шполянської громади—2019», сертифікатів на грошові премії, квіти, посмішки і сльози щастя батьків.
Цього року за підтримки депутатського корпусу було прийнято рішення про виділення коштів із міського бюджету у сумі 119 тис. грн на матеріальні винагороди обдарованим дітям. Юні таланти громади у 2020 році отримають сертифікати із грошовими преміями в умовах карантинних обмежень, 116 осіб – індивідуальні винагороди та 49 – колективів.
Шполянська міська рада ОТГ перерахує кошти на особові рахунки керівників або викладачів творчої і креативної молоді. За повідомленням наставника діти отримають подарункові сертифікати із преміями у навчальному закладі або закладі позашкільної освіти.
  • Юні музиканти, співаки, танцюристи, еколого-натуралісти, винахідники, художники, спортсмени — це Гордість нашої громади, без яких немає світлого майбутнього рідного краю! Кількість отриманих винагород не зменшується, а це вкотре доводить, що наші діти — талановиті у всьому! Хотів би особисто кожному вручити нагороду закріпивши щирим рукостисканням, для мене це найбільша приємність! На жаль, через світову пандемію, карантинні вимоги забороняють проведення масових урочистостей, але дуже сподіваюсь, що зроблю це наступного року,зазначив міський голова Сергій Кравченко.
Депутат Шполянської міської ради ОТГ від ВО «Черкащани», голова депутатської комісії з питань освіти та молодіжної політики, Анатолій Осадчий вважає, що талановитій молоді потрібно допомагати і постійно її підтримувати. Тому місцева влада і депутатський корпус ніколи не економлять на майбутньому нашої громади — працюють над розширенням і різноманітністю навчання молоді у науковій творчості, мистецтві, музиці, спорті, культурі тощо.
На фото: урочисте вручення «Гордість громади-2018»?
Поділитись:
Перейти до вмісту