Депутати проголосували за кадрові зміни у Шполянській міській раді ОТГ

На 57-й позачергової сесії Шполянської міської ради, яка відбулась 7 липня 2020 року,  депутати задовольнили заяву на звільнення   першого заступника міського голови Олександра Кузуба  та затвердили   на цю ж посаду Віталія Плетіня, заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства. Додатково депутати проголосували за призначення двох заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.  

         Відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю в Україні депутати Шполянської міської ради ОТГ вирішили задовільнити заяву Олександра Кузуба на звільнення з посади першого заступника міського голови.

         Як пояснив Олександр Кузуб, звільнитися з цієї посади виявив за власним бажанням, адже вирішив змінити напрямок трудової діяльності  та основне місце роботи.

         На посаду першого заступника міського голови сесія призначила Віталія Плетіня, заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.   Відповідно з прийнятим рішенням,  шляхом внесення змін до штатного розпису  змінились  назви посад: «перший заступник міського голови» на посаду «перший заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства», та «заступник голови з питань житлово-комунального господарства» на «заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради».

        Наступними сесія ради розглянула та прийняла рішення стосовно кандидатів на  посади  двох заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Депутати затвердили призначення — Дмитра Коваля, начальника відділу правового забезпечення та інвестиційного розвитку міської ради та Оксану Курінну, начальницю відділу освіти Шполянської міської ради ОТГ.

         Відтепер, за одноголосної підтримки депутатів  склад заступників міського голови Шполянської міської ОТГ є таким:

  • Віталій Плетінь – перший заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства;
  • Дмитро Коваль – заступник міського голови з питань виконавчих органів ради;
  • Оксана Курінна – заступник міського голови з питань виконавчих органів ради.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту