15 липня – Україна відзначає День українських миротворців

 Пам’ятна дата встановлена Верховною радою України 21 травня 2013 року.

  • Україна як держава-засновник і член ООН та член Організації з безпеки і співробітництва в Європі (далі – ОБСЄ), усвідомлюючи свою відповідальність у справі підтримання міжнародного миру і безпеки та враховуючи свої зобов’язання перед світовим співтовариством, розглядає участь у міжнародній миротворчій діяльності як важливу складову своєї зовнішньої політики.
  • З метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій ООН, ОБСЄ і НАТО та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу:
  • визначити 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні, — йдеться у Постанові.

       Вітаємо всіх тих, хто був і є зараз учасником миротворчих операцій, а сьогодні,  ви стали миротворцями і на своїй землі!

       Дякуємо за відвагу, мужність і героїзм. Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру, добра та благополуччя!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту