ЗНО – 2020 успішно проведено та завершено

Сьогодні, 17 липня, завершується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Позаду залишилися хвилювання і тривоги за тести, проте, для майбутніх абітурієнтів, попереду ще залишається головне — розсудливо виставити пріоритети, щоб вступити до омріяного вишу.

З 2006 року місто Шпола є округом проведення зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому році на пунктах тестування, що створені на базі Шполянської ЗОШ №1, Шполянського НВК №2 і Шполянсього НВК №3 – випускники Шполянської, Матусівської, Лип’янської ОТГ; Шполянського, Звенигородського, Катеринопільського, Городищенського районів мали змогу складати тести з математики, української мови і літератури, англійської мови, історії України, біології та географії.

Загалом, у цьому році, за весь період участь у тестуванні взяли 1996 учнів. Злагоджену роботу забезпечили відповідальні за пункти тестування: Осадча В.М., Гончар О.А., Любімова Л.О., а також 164 педагогічних та 6 медичних працівників. У 58 аудиторіях виконано всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство в умовах адаптивного карантину.

За сприянням міського голови Сергія Кравченка до пунктів проведення тестування оперативно було доставлено медичні маски, термометри, антисептики та засоби захисту для медиків. У 15 аудиторій за кошти місцевого бюджету закуплено акустичні пристрої, що дало змогу провести аудіювання з англійської мови на належному рівні. Випускникам Лебединського НВК №1, Лебединського НВК №2 та Іскренського НВК міська рада забезпечила підвезення до пунктів тестування на математику, українську мову і літературу, історію України, біологію та географію.

Зрозуміло, що завдяки тому, що переважна більшість наших випускників складали тести у Шполі, створило комфортні умови, додаткові зручності, і звісно – сприятливий психологічний мікроклімат.

 Отже ЗНО – 2020 успішно проведено та завершено!

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту