Міжнародний день молоді!

Сьогодні, 12 серпня святкують Міжнародний день молоді. Це свято запропонувала впровадити молодь, яка зібралася у Відні 1991 року на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН.

     Форум рекомендував, щоб Міжнародний день молоді було оголошено спеціально для збирання коштів, просування та підтримки Фонду молоді ООН у партнерстві з молодіжними організаціями.

       Рішення про оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді було підтримано на І сесії Світової конференції Міністрів у справах молоді, що проходила в Лісабоні 8-12 серпня 1998 р.

        Ця рекомендація була підтримана 17 грудня 1999 р. 54 сесією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у резолюції № «A/RES 54/120 I» («Політика та програми, що залучають молодь»), та 12 серпня було оголошено Міжнародним днем молоді.

      Асамблея також рекомендувала проводити пропагандистські заходи в підтримку Міжнародного дня з підвищення інформованості про Всесвітню програму дій, що стосується молоді, прийнятої в 1995 р. (резолюція Генеральної Асамблеї №”A/RES/50/81″).

         Щороку Міжнародний день молоді має певну тематику. Цьогоріч Міжнародний день молоді має тему: «Залучення молоді задля глобальних змін».

Поділитись:
Перейти до вмісту