Про виконком Шполянської міської ради ОТГ

13 серпня  у сесійній залі міської ради відбулось чергове  13 засідання виконавчого комітету, на порядку денному якого розглянули 54 питання.

Члени виконкому прийняли рішення стосовно затвердження кошторисних документацій на капітальний ремонт доріг, тротуарних доріжок та приміщень. Надання дозволів підприємцям на здійснення виносної торгівлі овочами та фруктами, надання грошової допомоги жителям громади, відшкодування вартості за квитки трьом хворим громадянам з хронічною нирковою недостатністю тощо.

Інфраструктура

Затверджено кошторисні документації на капітальний ремонт:

  • двох вулиць м. Шпола — Франка (2 ділянка), пров. Олександра Кондратюка;
  • частини приміщення (підлоги фойє) КК «Космос» КЗ «Центр культури та дозвілля»;
  • тротуару по вул. Соборна (парна сторона від буд №50 до пішохідного переходу) м. Шпола та тротуару по вул. Центральна (парна сторона від буд. №112 до перехрестя з вул. Перемоги) с. Лебедин.

Соціальна підтримка

На виконкомі затвердили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 33 жителям громади на загальну суму 33 тис. 600 грн. (онкохворі; діти-інваліди; особи із тяжким перебігом хвороби; особи із хворобами середньої важкості; особи, які потребують постійного лікування (хронічні захворювання); особи з легкою формою захворювання; учасники АТО; допомога на поховання).

Одноразову матеріальну допомогу отримають жителі сіл Сердегівка, Терешки, Сигнаївка, Надточаївка на загальну суму 21тис. 600 грн.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту