Сім шкіл Шполянської громади отримали нові телевізори

Загалом дев’ять сучасних телевізорів марки «Akai» отримали шість сільських та одна міська школи об’єднаної громади. Телевізійне й аудіовізуальне обладнання придбані за кошти  державної субвенції на НУШ (7 шт.) і міського  бюджету (2 шт.).

         Влада міської громади чудово розуміє, що  майже всі учні користуються інтернетом, відповідно педагогам зацікавити школярів наочністю у вигляді плакатів чи стендів дуже складно. Тому поступово і систематично оновлюють   необхідну телевізійну і  комп’ютерну техніку в освітніх закладах громади.

         Цього разу телевізори надійшли до Кримківського НВК (1шт.), Скотарівського НВК (1 шт.), Іскренського НВК (1 шт.), Лебединських НВК № 1 (1шт.), № 2 (1шт.), № 3 (1 шт.), Шполянської ЗОШ № 5 (3 шт.).

         У міській раді зазначають, що оновити всю оргтехніку у школах відразу не можливо, оскільки за кошти місцевого бюджету також фінансуються поточні і капітальні ремонти закладів, закупівля господарчих товарів та канцелярії, дофінансовуються заробітні плати працівникам, сплачуються комунальні послуги та енергоносії тощо.

Поділитись:
Перейти до вмісту