На відновлення простору для дозвілля кошти виділили

18 серпня відбулась 59-та позачергова сесія Шполянської міської ради ОТГ. Як зазначив міський голова Сергій Кравченко, засідання скликали терміново оскільки виникли завдання,  які  потребують  негайного вирішення. Загалом депутати розглянули 7 проєктів  рішень  та одноголосно підтримали.

       Найважливішим питанням порядку денного було прийняття у комунальну власність Шполянської міської громади літнього танцювального майданчика, який знаходився на балансі Шполянського районного будинку культури ім. М.В. Гоголя. Танцмайданчик розташований  біля Червоного ставу  у  м. Шпола.

        20 серпня поточного року волонтери «Будуємо Україну Разом» (https://bur.lef.org.ua/) розпочнуть працювати над відновленням об’єкту.  Споруду перелаштують під відкритий простір для дозвілля «кіно просто неба».

       Очільник громади пояснює, аби провести співфінансування проєкту і виділити кошти на придбання будівельних матеріалів потрібно прийняти архітектурний об’єкт (танцмайданчик) у власність громади. За кошти волонтерської фундації  БУР волонтери допоможуть із ремонтами у трьох малозабезпечених родинах та  облаштування відкритого простору. За кошти  міського бюджету у сумі 30 тис. грн, які виділили на сесії, придбають будматеріали для облаштування літнього танцювального майданчика.

        Серед інших питань порядку денного депутати схвалили рішення про внесення змін до бюджету міської громади на 2020 рік; затвердили рішення виконавчого комітету Шполянської міської ОТГ, прийнятого в міжсесійний період; внесли зміни до рішення міської ради «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги»; внесли зміни до затвердженого Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Шполянської ОТГ; передали у постійне користування КП «Благоустрій» земельної ділянки площею 0,8000 га, яка розташована за межами с. Бурти для розміщення сміттєзвалища; надали дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки у м. Шпола.

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту