24 серпня – День незалежності

Дорогі жителі Шполянської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора  та Днем незалежності України!

Український стяг уособлює наш національний дух та незламність волі. Це символ нашої незалежності, соборності, спільності ідеалів, помислів і справ. Синьо-жовті кольори є кольорами нашої землі, а сам прапор – є втіленням  звитяг українців. Шануймо та оберігаймо свій національний стяг, прищеплюймо любов і повагу до нього дітям і онукам, адже з ним нащадки продовжуватимуть  майбутнє України.

24 серпня 1991 року Україна стала  демократичною, незалежною державою і вже 29 років  святкує День незалежності  на державному рівні. Понад чверть століття українці проходили випробовування  на зрілість,  терпіння і толерантність, на здоровий глузд. Зараз ми зіштовхнулись із новими викликами у розбудові процвітаючої держави —  зовнішня агресія Росії намагається зруйнувати цілісність кордонів, знищити нашу мову і культуру. Але волелюбний народ гуртується і чинить  опір, доводить, що  в змозі зберегти рідну землю, за яку віддано скільки життів і крові пращурів. Ми шануємо і вклоняємося всім вірним синам і дочкам, які захищають рідну державу, оберігають наш добробут і спокій. Ми пам’ятаємо всіх, хто за Україну віддав життя… Ці герої і героїні безсмертні…

Ми знаємо, що наша державна незалежність – це насамперед ми! Кожна людина, кожна родина, кожна сім’я. Ми створюємо свою країну, тримаємо  її на своїх плечах, плекаємо її у своїх серцях і душах. Лише разом, ми  збережемо Україну, досягнемо економічного зростання, забезпечимо духовний розвиток та культурну розбудову!

          Бажаю всім миру й злагоди, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє української незалежності!

Слава Україні!

 

З повагою,

голова Шполянської міської ОТГ

Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту