Співчуваємо…

Сьогодні 28 серпня 2020 року пішов із життя шанований освітянин, кваліфікований педагог у сфері профільного професійного навчання, директор Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату з 1976 по 2018 рік (42 роки) — Олексій Іванович Габелок.

Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади, депутатський корпус, виконавчий комітет на чолі із міським головою Сергієм Кравченком висловлюють щирі співчуття родичам та близьким.

Нехай добрий, світлий спомин про Олексія Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з родиною, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна  пам’ять!

 

Прощання із померлим відбудеться 29 серпня 2020 року о 12:00 біля Шполянського МНВК

 Поховають О.І. Габелка на кладовищі м. Шполи по вул. Нахімова

 

Олексій Іванович Габелок

З 16 липня 1976 по 23 липня 2018 року працював на посаді директора Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

 

  • Під час перебування О.І. Габелка на посаді директора у 1999 році Шполянський МНВК був ліцензований Державною акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України на право провадження освітньої діяльності, пов’язаної з наданням професійної освіти.

 

  • У 2011 році МНВК успішно пройшов державну акредитацію в Департаменті ДАІ МВС України і отримав дозвіл – ліцензію на підготовку водіїв автотранспортних засобів категорій «А» і «С».

 

  • За час професійної діяльності нагороджений медаллю «Ветеран праці» (1987), значком «Відмінник освіти України» (1998), Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (2014).
Поділитись:
Перейти до вмісту