Дорогі учні, батьки, освітяни Шполянської громади!

         Щороку  дзвоник 1 вересня зворушує всіх нас. Учні, батьки, вчителі з особливим хвилюванням переживають зустріч із новим навчальним роком. Саме з нього починається цікавий і водночас нелегкий шлях пов’язаний із прагненнями та починаннями, надіями та подальшими здобутками.

       Сучасний світ невпинно та прискорено змінюється. Цей рік непередбачувані зміни в освітньому процесі  поставила  пандемія, змусивши  учнів і вчителів здобувати знання в умовах дистанційного навчання. Разом з ними новому вчилися і ми, через труднощі допомагали  дітям вчитися і досягати успіхів.

       Новий  2020/2021 навчальний рік у школах міської громади та району  розпочнеться з дотриманням протиепідемічних заходів — передбачає масковий режим, дезінфекцію, дотримання дистанції, можливість різного часу початку та закінчення занять (перерв) для різних класів та груп тощо.

        Цьогоріч за довгоочікувані шкільні парти сяде 2481 учень Шполянської міської громади, з них — понад 214 першокласників та 159 учнів — випускників 11 класів.

        Усім, хто 1 вересня прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо сміливо і впевнено вивчати світ науки, сповнюючи його щасливими усмішками, новими перемогами і звершеннями. Знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.  Особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупинятися на дорозі Знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна! Нехай прагнення до інтелектуального збагачення стане надійним дороговказом для всіх дітлахів Шполянщини!

 

З повагою,

 міський голова Шполянської ОТГ

Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту