У Шполі вшанували захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Біля пам’ятного знаку учасникам бойових дій на Сході України сьогодні зібралися представники міської та районної влади, учасники ООС, жителі громади аби вшанувати пам’ять  воїнів, які віддали життя за  Україну, за її незалежність.

Міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко та його заступниця Оксана Курінна  з усіма присутніми вшанували полеглих воїнів  хвилиною мовчання, спільною молитвою та покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам бойових дій та меморіалу Героїв Небесної Сотні.

 

 

Про значимість цього дня для українців і подвиги, які  здійснили та продовжують здійснюювати захисники і захисниці Батьківщини зазначила у своєму виступі голова Шполянської райдержадміністрації Наталія Коваль.

Голова районної організації учасників ООС/АТО, учасник бойових дій Віктор Савчук, учасник АТО Олег Слободяник та учасник АТО Сергій Коваль звертаючись до шполян нагадали, що не можна забувати своїх героїв, і про те, що вони воювали не лише за цілісність, а й за зміни у своїй державі.

Спільну молитву за загиблими у російсько-українській війні провели протоієрей Дмитро Горовенко (настоятель храму Святої Трійці) та парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ.

Нагадаємо, що 23 серпня 2019 року Президент України підписав Указ «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», який щорічно відзначатимуть 29 серпня.

Поділитись:
Перейти до вмісту