Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо розгляду питання про зміну назви вулиці Орлова на Юрія Межакова

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо розгляду питання про зміну назви вулиці Орлова на Юрія Межакова                         

Запрошуємо залучитись до обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Орлова у місті Шпола на вулицю Юрія Межакова, командира першої танкової Сіверської бригади, померлого в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Громадське обговорення проводиться Шполянською міською радою об’єднаної територіальної громади  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропозиція щодо перейменування вулиці Орлова на вулицю Юрія Межакова   внесена головою районної спілки АТО Савчуком В.В.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення даного повідомлення на поштову адресу: вул. Лозуватська, 59, м.Шпола, та на електронну пошту: shpola-rada@ukr.net.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є керуюча справами виконавчого комітету міської ради Герус Тетяна Борисівна.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту