Проведено семінар клубних працівників закладів культури Шполянської ОТГ

Згідно плану роботи сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму та комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області, 23 вересня 2020 року, проведено семінар  для завідувачів, художніх керівників та керівників народних колективів філій КЗ «Центр культури та дозвілля»

Відкрила семінар провідний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Яценко Ірина Вікторівна Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області, яка ознайомила присутніх з роботою по проведенню інвентаризації елементів нематеріальної культурної спадщини. Розповіла про проведення  чергової атестації народних аматорських колективів, а саме процедура та її основні вимоги.

Директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Осадчук Леся Анатоліївна наголосила всім працівникам філій про зміну графіків роботи на осінньо – зимовий період. Проаналізувала роботу працівників культури з початку карантинних обмежень кожної філії, надала методичні рекомендації щодо їх подальшої роботи.

Художній керівник КЗ «Центр культури та дозвілля» Тихоненко Ольга Сергіївна ознайомила з планом роботи культурно – мистецьких заходів на IV квартал в режимі онлайн, наголосила посилити роботу щодо діяльності працівників клубних установ  в соціальних мережах, надала інформацію щодо ведення документації клубного закладу

Методист комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Міцкевич Олена Богданівна ознайомила присутніх з оновленими формами державної статистичної звітності, розкривши питання «Підготовка та основні вимоги щодо надання звітної документації про діяльність клубних закладів громади за підсумками роботи у 2020 році».

Семінар пройшов плідно, за активної участі всіх присутніх. По завершенні працівники поділилися своїми враженнями, обговорили усі проблемні питання.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту