LXІ позачергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

Порядок денний

61 позачергова сесія VIIІ скликання

23.10.2020

  Загальні питання  

  1. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ майнового комплексу Шполянської районної ради (Курінний І.)
  2. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ майна районної комунальної власності(Курінний І.)
  3. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ бюджетних установ Шполянської районної ради (Яценко І.)
  4. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ цілісних майнових комплексів, м айна та земельних ділянок закладів культури Шполянської районної ради (Курінний І.)
  5. Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ закладу охорони здоров’я (Курінна О.)
  6. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ майна районної комунальної власності закладів освіти (Курінний І.)
  7. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ закладів освіти та КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Шполянської районної ради (Курінна О.)
  8. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської районної ради (Курінний І.)

 

Земельні питання 

  1. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
  2. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту