Звіт про узагальнення пропозицій, що надійшли під час проведення громадського обговорення при розгляді питання щодо перейменування вулиці Орлова на Юрія Межакова у місті Шпола

Громадське обговорення проводилось Шполянською міською радою об’єднаної територіальної громади  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та розпорядження міського голови від 23.09.2020 №207-р «Про проведення громадського обговорення щодо зміни назви вулиці Орлова на вулицю Юрія Межакова».

Пропозиція щодо перейменування вулиці Орлова на вулицю Юрія Межакова   внесена головою районної спілки АТО Савчуком В.В.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення було опубліковано на офіційному сайті Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та в інформаційному щотижневику «Шполяночка +» від 01.10.2020 року.

Зауваження та пропозиції від громадськості приймалися протягом          30 календарних днів з моменту оприлюднення даного повідомлення на поштову адресу: вул. Лозуватська, 59, м. Шпола, та на електронну пошту: shpola-rada@ukr.net.

За вказаний період до міської ради надійшло колективне звернення від        33 осіб, жителів вулиці Орлова, які проголосували «ЗА» та підтримали ініціативу щодо перейменування вулиці Орлова на вулицю Юрія Межакова, командира першої танкової Сіверської бригади, померлого під час виконання військових обов’язків у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту