7 грудня – День місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування — професійне свято тих, хто працює в обласних, міських, селищних, сільських радах. Всіх, кому люди довірили управління населеними пунктами та громадами.


Від щирого серця вітаю з днем місцевої демократії представників органів місцевого самоврядування Шполянської міської ОТГ — депутатів міської ради, працівників виконавчого комітету міської ради, членів виконавчого комітету, старост сіл та жителів нашої територіальної громади.

Представляти громаду, знати її проблеми та докладати усіх зусиль для їх вирішення — це велика відповідальність. Тому найкращим результатом нашої спільної роботи повинна стати заможна і самодостатня територіальна громада, в якій кожен зможе демократично і свідомо вирішувати питання місцевого значення, впливати на ухвалення рішень щодо його життєдіяльності, мати дієві інструменти контролю над владою, а найголовніше — отримувати якісні й сучасні послуги, повноцінно жити у цивілізованій та успішній країні.

У цей день бажаю усім, хто працює на благо громади, здоровя, благополуччя, наснаги, витримки та оптимізму. Нехай ніколи вас не покидає віра, надія та любов, а усі життєві негаразди оминають стороною!

 

З повагою,

міський голова Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту