Шість учасників бойових дій у зоні ООС отримали дозвіл на отримання земельної ділянки

Розглядаючи  земельні питання на другій сесії міської ради ІХ скликання  депутати одноголосно підтримали рішення стосовно виділення земельних ділянок шістьом учасникам бойових дій на території операції Об’єднаних сил.

        Рада ухвалила рішення про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки двом особам на загальну площу 4 га та двом особам затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність на площу 3,8 га. Крім того,  двом учасникам ООС затвердили проєкти землеустрою для індивідуального садівництва кожному по 0,1 га.

       Загалом з початку 2020 року учасникам бойових дій на території ООС міської громади  депутати затвердили земельні ділянки  38 особам, площею 70,8758 га. Надали дозвіл на отримання землі 17 особам, площею 34 га, надали дозволи  2 особам, площею 0,2 га для індивідуального садівництва, затвердили 2  особам, площу 0,2 га для індивідуального садівництва, погодили передачу у власність земельних ділянок 10 особам, орієнтовною площею 20 га землі для ведення особистого селянського господарства.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту