Працівники енергетичної галузі отримували вітання

22 грудня своє професійне свято відзначали  працівники енергетики та електротехнічної промисловості України. Це день визнання заслуг працівників, які вдень і вночі, в негоду, за будь-яких обставин забезпечують подачу електроенергії, борються з її раціональним використанням, підтримують звичний ритм життя населення, який сьогодні не можливий без освітлення.

        Сьогодні всім енергетикам Шполянщини від імені міського голови Сергія Кравченка, депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради слова вдячності висловив заступник міського голови Шполянської ОТГ Дмитро Коваль, за високі досягнення в роботі  вручив кращим працівникам грамотами Шполянської міської ради.

        Також цього дня енергетики отримали привітання від директора Шполянська філія “Черкасиобленерго” Володимира Висотенка,  заступниці голови Шполянської РДА Ірини Каландирець та інших запрошених на свято гостей.

         З нагоди професійного свята зичимо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, нових здобутків, стабільної частоти в електромережах, добробуту, міцного здоров’я, добра, миру, успіхів та благополуччя!

Поділитись:
Перейти до вмісту