Ремонт у школі мистецтв

У Шполянській дитячій школі мистецтв завершують капітальний ремонт частини приміщення, який проводять за кошти міського бюджету у сумі близько 49,5 тис. грн.

        На фасаді приміщення мистецького закладу замінили два вікна, встановили нові двері (евакуаційний вихід), замінили внутрішні двері до навчального класу гри на фортепіано та класу баяна і акордеона.

        Нагадаємо, що за останні кілька років для школи було створено багато відповідних умов, які передують відродженню і розвитку музичної освіти в громаді, а саме:  відкрито навчальний кабінет хореографії на І поверсі школи із здійсненням ремонтів та заміною підлоги, відроджені класи гри на духових інструментах та домрі. Замінено старі вікна на енергозберігаючі блоки І та ІІ поверху, проведено поточні ремонти коридорів та навчальних кабінетів, проведена шумоізоляція декількох класів, зроблена заміна куліс сцени. Оновлена музична база школи — закуплено музичний інвентар, нові комплекти костюмів, ноутбук, електроударна установка, труба, маршрутизатор (роутер), саксофон тощо.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту