Дистанційний конкурс «Ключ до майстерності»

19-20 грудня 2020 року на базі Черкаського музичного коледжу             ім. С. С. Гулака-Артемовського відбувся  Перший Всеукраїнський дистанційний конкурс з музично-теоретичних дисциплін серед учнів мистецьких шкіл «Ключ до майстерності».

Ініціатором проведення конкурсу виступив Черкаський музичний коледж ім. С. С. Гулака-Артемовського. Конкурс підтримали Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської облдержадміністрації та громадська організація «Фонд сприяння розвитку джазового мистецтва України «Джаз-Палітра», яка працює на базі циклової комісії «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного коледжу.

Участь у конкурсі взяли більше 200 учнів мистецьких шкіл з усіх областей України. За умовами конкурсу учасники проходили он-лайн тестування (номінація «Музична література») або надсилали відеозаписи своїх творчих робіт (номінації «Композиція» та «Практичне музикування»).

До складу журі були запрошені відомі музиканти, провідні викладачі навчальних закладів Києва, Львова, Одеси, Дніпра.

Учні Шполянської дитячої школи мистецтв також взяли участь у конкурсі в номінації «Практичне музикування». Учасники номінації виконували завдання з підбору та виконання супроводу до мелодій українських народних пісень, що передбачає вияв комплексу музичних здібностей та навичок. У результаті випробувань, учениця 6 класу школи мистецтв, Приблуда Ніка (викладач Кунець Наталія Полікарпівна), завоювала ІІ місце у конкурсі.

Поділитись:
Перейти до вмісту