Фестиваль-конкурс «Барви Полтави»

Перше півріччя навчального року для учнів Шполянської дитячої школи мистецтв багатий на здобутки та перемоги. Не став винятком і Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл, який відбувся у Полтаві 28-29 листопада 2020 року.

Засновником конкурсу виступив Департамент культури, мололі та спорту Полтавської міської ради, організатором – Полтавська дитяча музична   школа № 2 імені В.П. Шаповаленка.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс проводився з метою популяризації мистецтва гри на народних інструментах та народної музики, збагачення культурних здобутків України, виявлення і підтримки талановитої молоді, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, удосконалення методики навчання гри на народних інструментах.

У номінації «Солісти-інструменталісти»:

Колісник Каріна здобула дипломом ІІ ступеня, клас домри, викладач Бужкевич Віра Миколаївна.

Збризький Назар здобув дипломом ІІІ ступеня, клас гітари, викладач Георгієва Дарія Володимирівна.

Бабенко Артем, клас баяна та  Пшенишний Руслан, клас сопілки викладача Мельника Сергія Миколайовича, стали дипломантами конкурсу.

В номінації «Інструментальні ансамблі малого складу» – ансамбль гітаристів молодших класів Шполянської дитячої школи мистецтв у складі: Галети Дмитра, Драгана Даніїла, Панченка Арсенія, Плахотнюка Ореста отримали дипломом ІІІ ступеня (викладач Георгієва Дарія Володимирівна).

Поділитись:
Перейти до вмісту