3 сесія Шполянської міської ради IХ скликання

Поіменне голосування

Порядок денний

3 чергова сесія ІХ скликання

від 30.12.2020

 Загальні питання 

 1. Про внесення змін до рішення від 18.04.2019 №37-22/ VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської  ради об`єднаної територіальної громади» (Плахотнюк Л.)
 2. Про надання дозволу на укладення договорів оренди транспортних засобів(Рудь Н.)
 3. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік (Леляк М.)
 4. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (Леляк М.)
 5. Про затвердження Планів роботи та діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік (Леляк М.)
 6. Про затвердження структури та штатного розпису комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади і Умов оплати праці працівників комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Онищенко Н.)
 7. Про затвердження структури та штатного розпису комунального закладу «Шполянський міський парк дитячого дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади і Умов оплати праці працівників комунального закладу «Шполянський міський парк дитячого дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади(Онищенко Н.)
 8. Про затвердження структури та штатного розпису комунального закладу «Шпола Арена» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади і Умов оплати праці працівників комунального закладу «Шпола Арена» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Онищенко Н.)
 9. Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Герус Т.)
 10. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.11.2017 р. №9-9/ VІIІ «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» (Герус Т.)
 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 р. №8-15/ VІIІ «Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного відбору виконавців торгів (аукціону) з продажу комунального майна та земельних торгів виконавчого комітету міської ради» (Герус Т.)
 12. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.09.2017 №6-15/ VІIІ «Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою (розробників документації із землеустрою) виконкому» (Герус Т.)
 13. Про затвердження Програми про надання одноразової грошової матеріальної допомоги жителям Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 рр. (Герус Т.)
 14. Про затвердження Програми про відзначення державних та  професійних свят, пам’ятних дат, проведення  масових заходів у Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2021 рік (ГерусТ.)
 15. Про Програму національно-патріотичного виховання дітей та шкільної молоді Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 р. (Герус Т.)
 16. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19 травня 2017 року № 1-21/ VІIІ «Про затвердження складу тендерного комітету Шполянської міської ради» (Плетінь В.)
 17. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 14.09.2017 №6-13/VІІІ «Про уповноваження осіб на поставлення підписів у матеріалах, що входять до складу документації з землеустрою та містобудівної документації» (Заєць С.)
 18. Про затвердження програми щодо проведення експертної грошової оцінки на земельні ділянки, які розташовані на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки (Заєць С.)
 19. Про затвердження програми щодо здійснення землеустрою на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки (Заєць С.)
 20. Про затвердження програми щодо розроблення паспортів водних об’єктів, які розташовані на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки (Заєць С.)
 21. Про реорганізацію КЗ «Шпола-Арена» шляхом приєднання до КЗ «Дитячо-юнацька» спортивна школа» Шполянської ОТГ (Хапатько О.)
 22. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти в  Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2021-2023 роки (Різник О.С.)
 23. Про затвердження Програми заохочення учнів 11-их класів – випускників закладів загальної середньої освіти Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки  (Різник О.А.)
 24. Про затвердження Про затвердження  Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2021-2023 роки (Різник О.С.)
 25. Про затвердження  цільової  Програми  «Турбота» Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (Шпоть Л.А.)
 26. Про встановлення директору КНП «Шполянський ЦПМСД» Качан Н.Г. надбавок, премій та надання матеріальної допомоги на оздоровлення на 2021 рік (Гукало О.П.)
 27. Про затвердження Положення про преміювання працівників  Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Гукало О.П.)
 28. Про продовження терміну дії контракту із Каракоцею О.І. директором Лебенського НВК «Заклад дошкільної освіти – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (Гукало О.П.)
 29. Про затвердження програми збереження об’єктів і майна державної власності, що знаходяться на території  об’єднаної територіальної громади, технічний стан яких потребує вжиття невідкладних заходів на 2021-2023 роки (Курінний І.)
 30. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2021-2023 роки (Курінний І.)
 31. Про затвердження детального плану території за адресою: вул. Соборна, 87, м. Шпола  (Курінний І.)
 32. Про затвердження детального плану території за адресою: вул. Соборна, 2-а,  м. Шпола (Курінний І.)
 33. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Заводська, 17, с. Лебедин (Курінний І.)
 34. Про погодження місця розташування рекламного засобу   ТОВ « АТБ – Маркет» за адресою: вул. Терешківська, м. Шпола  (Курінний І.)
 35. Про погодження місця розташування рекламного засобу   ТОВ « АТБ – Маркет» за адресою: вул. Лозуватська, м. Шпола (Курінний І.)
 36. Про погодження місця розташування рекламного засобу   ТОВ « АТБ – Маркет» за адресою: вул. Лебединська, м. Шпола (Курінний І.)
 37. Про погодження місця розташування рекламного засобу   ТОВ « АТБ – Маркет» за адресою: вул. Героїв Крут, м. Шпола(Курінний І.)
 38. Про затверджен6ня Програми висвітлення діяльності Шполянської міської ради ОТГ на 2021-2022 роки (Карплевська Н.)
 39. Про затвердження програми підтримки діяльності Громадської організації «Спілка воїнів АТО/ООС Шполянщини» на 2021-2025 роки (Плетінь В.)

 

Земельні питання

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Скотарю М.С.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ремінній О.В.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Межаковій Л.А.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Легкуну Є.І.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мельниченку А.І.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Курбандурдиєвій К.Н.
 7. Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 03.12.2019 № 46-42.36/VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 8,7 га».
 8. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Соборна, 47, м. Шпола
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кулеші О.В.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Юрку В.В.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Петренку Д.В.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту