Шполянська міська рада оголошує про проведення конкурсу з відбору виконавців торгів (аукціону) з продажу права оренди земельної ділянки

Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору виконавців  земельних торгів.

Об’єкт продажу – земельна ділянка площею 0,0896 га, з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами м. Шпола, Звенигородського району, Черкаської області (кадастровий номер 7125710100:05:001:0098).

Претендентам на участь у конкурсі необхідно подати до Шполянської міської ради такі документи:

-заяву на участь у конкурсі;

-копії установчих документів;

-копії кваліфікаційних документів, сертифіката суб’єкта діяльності (ліцитаторів, виконавців проведення торгів (аукціонів);

-інформація про претендента – учасника конкурсу (документ про досвід роботи про проведенню торгів (аукціонів), кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, кваліфікація та інше).

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу подаються у запечатаному конверті з описом підтверджуючих  документів, що містяться у конверті                (на конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору виконавців, які будуть залучені до організації  проведення земельних торгів», зазначити назву, адресу об’єкта оцінки та дату проведення конкурсу).

Конкурсну документацію слід подавати за адресою: 20603                           вул. Лозуватська, 59, м. Шпола, Черкаська область, телефон для довідок  0971668232.

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу, що надійшла після зазначеного терміну подачі документів не розглядається.

Кінцевий термін подачі документів: 20.01.2021.

         Конкурс відбудеться 22.01.2021 о 09-30 год. у приміщенні  Шполянської міської ради за адресою: м. Шпола,   вул. Соборна,20-а.

Поділитись:
Перейти до вмісту