Засідання сесії міської ради

На четвертій черговій сесії Шполянської міської ради депутати розглянули 125 питань, з яких 47 загальних та 67 земельних. За пропозицією міського голови Сергія Кравченка на розгляд до порядку денного додатково включили 11 проєктів рішень стосуючих містобудування, архітектури та землі. Затвердили 13 Статутів закладів освіти і надали дозвіл на розробку проєктів землеустрою 3 учасникам ООС/АТО.
☑Затвердили 13 Статутів закладів освіти
Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року до комунальних закладів загальної середньої освіти Шполянської громади доєднались 12 сільських шкіл. Відповідно до норм чинного законодавства депутати затвердили Статути у всі навчально-виховні комплекси та Інклюзивно-ресурсний центр. Крім того, міська рада вирішила змінити засновника Дошкільного навчального закладу “Веселка” Лозуватської сільської ради на Лозуватський заклад дошкільної освіти «Веселка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
☑Кадрові рішення
Сесія внесла зміни до затвердженої структури міської ради. Відтепер Служба у справах дітей займатиметься двома напрямками роботи — захисту прав та інтересів дітей та соціальним захистом. Відповідно до наявних працівників Служби додали одну штатну одиницю – заступника начальника і утворили нову назву «Служба у справах дітей та соціального захисту населення».
– Таке поєднання напрямків роботи в одній структурі не суперечить нормам чинного законодавства. Навпаки, вважаю певну співпрацю доречною і сподіваюсь на злагоджену роботу працівників, – зазначив під час засідання міський голова Сергій Кравченко.
☑ Реорганізація закладів культури
Депутати прийняли рішення реорганізувати два заклади культури Шполянської міської громади. До КЗ «Центр культури та дозвілля» приєднали комунальний заклад «Краєзнавчий музей» та комунальний заклад «Публічна бібліотека ім. А. Кримського».
☑Земельні питання
Трьом учасникам бойових дій в зоні проведення ООС/АТО надали дозвіл на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на загальну орієнтовну площу 6 га.
З метою збереження історико-культурної спадщини громади міські депутати вирішили ініціювати передачу у комунальну власність Шполянської ОТГ земельної ділянки державної власності площею 1,0 га розташованої за межами с. Сигнаївка, адже на ній знаходиться один із пам’ятних знаків «Георгафічний центр України» (шпиль).
☑Шполянській районній лікарні змінили назву
Відтепер повне найменування Комунальне некомерційне підприємство «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської районної ради носитиме назву Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. Скорочене найменування — «КНП Шполянська лікарня». На цьому ж засіданні депутати міської ради затвердили Статут, Програму розвитку та фінансовий план Лікарні.
Поділитись:
Перейти до вмісту