15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-га річниця виведення військ з Республіки Афганістан

 Зазвичай, у цей день ветерани-афганці Шполянщини зустрічаються  у концертній залі  дитячої школи мистецтв, аби згадати  загиблих українських солдат у війні, розв’язаній керівництвом Радянського Союзу заради контролю над частиною Центральної Азії.  У такій зустрічі, сьогодні, взяли участь  — заступниця міського голови Шполянської ОТГ Оксана Курінна та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус.

     Вшанування учасників бойових дій на території інших держав представниці влади міської громади продовжили покладанням квітів  до пам’ятного знаку воїнам, які виконували інтернаціональний обов’язок в Демократичній Республіці Афганістан у міському парку Слави та меморіалу пам’яті воїнам-інтернаціоналістам у парку на Мар’янівському масиві міста Шполи.

Згадуючи ті події, варто пам‘ятати ветеранів війни в Афганістані (1979-1989 років), які маючи бойовий досвід, були серед тих, хто дали відсіч російській агресії у 2014 році, стали учасниками волонтерського руху, досі воюють на передовій.

Поділитись:
Перейти до вмісту