Уряд актуалізував та доповнив перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади

На засіданні Уряду прийнято рішення щодо актуалізації та доповнення новими адміністративними послугами соціального характеру перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через ЦНАП.

Вказаний перелік затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523”.

Зокрема, ці доповнення максимально наблизять впровадження моделі “життєвих ситуацій” до людей з використанням комфортних та пристосованих для громадян приміщень з усіма інформаційними сервісами.

Розпорядженням затверджено:

– привести найменування та зміст адміністративних послуг соціального характеру у відповідність до норм чинного законодавства,

– доповнити перелік новими адміністративними послугами соціального характеру,

– вилучити адміністративні послуги соціального характеру, які немає фактичної можливості надавати та які не відповідають нормам чинного законодавства.

Розпорядження Уряду забезпечує право громадян на отримання однакових адміністративних послуг, зокрема послуг соціального характеру, незалежно від місця проживання (місто, село, селище).

Поділитись:
Перейти до вмісту