Про результати конкурсного відбору

У зв’язку із вакантною посадою директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» 5 березня 2021 року у Шполянській міська рада ОТГ відбувся конкурсний відбір на посаду директора.

За рішенням конкурсної комісії (протокол №2) переможцем конкурсу з максимальною кількістю балів визначено Косенко Наталію Анатоліївну, освіта фахова повна вища, в 2008 році закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Психологія» і здобула кваліфікацію психолога, стаж роботи за фахом більше 10 років. Працювала практичним психологом у закладі дошкільної освіти №5 «Калинка» та у Шполянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, а також за сумісництвом у районній психолого-медико-педагогічній консультації консультантом та у районному методичному кабінеті методистом.

Відповідно до листа Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 11.03.2021 кандидатуру Косенко Н.А. погоджено для призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шполянської міської ради ОТГ строком на три роки на умовах контракту, як таку, яка відповідає вимогам законодавства щодо освітнього рівня, відповідного стажу роботи та є переможцем конкурсу.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту