Турнір з міні-футболу пам’яті Білецького Вячеслава

20 березня у місті Шпола розпочався Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті тренера з футболу, вчителя фізичної культури, гравця ФК “Скотареве” Білецького Вячеслава, який трагічно загинув півроку тому. Також під час Турніру офіційно відкрили міні-футбольне поле біля міської школи № 3-гімназія збудоване восени 2020 року.
?Всього в Турнірі взяли участь 8 команд: ФК “Скотареве”, ФК “Матусів”, ФК “Юніт”, ВКВ Ватутіне, ФК “Єрківська ОТГ, ФК “Сигнаївка”, Шполянський НВК № 3-гімназія, ФК “ЛНЗ”.
?Перед початком матчів виступив голова Федерації футболу Шполянської ОТГ Роман Піскорські, який побажав всім учасникам успішної гри і перемог. Також він нагадав, яким активним, завзятим і неймовірно живший футболом був однин із найкращих гравців ФК “Скотареве” Вячеслав Білецький.
?Зі словами вдячності про те, що не забувають сина, чоловіка і тата звернулись рідні В. Білецького – батько, мати, дружина із маленьким сином.
?Пам’ять великого футболіста Шполянщини вшанували хвилиною мовчання.
?Під час Турніру кожна футбольна команда зробила свій благодійний вклад на підтримку сім’ї Вячеслава (дружини та дітей) зібравши загалом 7000 грн коштів.
?Вячеслав був професіоналом у футболі. Мав авторитет серед колег, гравців команди, своїх учнів. Світлий спомин про нього завжди житиме у наших серцях, – зазначив міський голова Сергій Кравченко
✔️Враховуючи третю хвилю спалаху інфекційної хвороби COVID-19 спортивний захід відбувся з обмеженою кількістю вболівльників та без масових урочистостей.
Поділитись:
Перейти до вмісту