Засідання сесії міської ради

На шостій черговій сесії Шполянської міської ради депутати розглянули 220 питань, з яких 41 загальні та 179 земельні. Внесли зміни до бюджету громади на 2021 рік, затвердили 5  Статутів закладів культури та комунальних підприємств  і надали дозвіл на розробку проєктів землеустрою та  затвердили проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  учасникам ООС/АТО.

 Бюджет

Вносячи зміни до рішення «Про бюджет Шполянської ТГ на 2021 рік» депутати надали згоду на виділення коштів у сумі:

  • 49 980 грн на поточний ремонт навчального класу у міські школі № 3-гімназія
  • 49 980 грн – поточний ремонт вбиральні другого поверху у школі мистецтв
  • 10 000 грн – придбання наочного та методичного матеріалу для інклюзивного навчання
  • 50 000 грн – виділили двом створеним ОСББ (згідно міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків по 25 000 грн на кожен ОСББ)

Також, депутати надали згоду на отримання субвенцій до міського бюджету  у сумі 618 838 грн від Лип’янської ОТГ на утримання Центру первинної медико-санітарної допомоги, а саме: покриття дефіциту по заробітній платі сімейним лікарям Антонівської та Лип’янської амбулаторій; 50 000 грн від Матусівської ОТГ на виплату заробітної плати викладачам Шполянської ДШМ (в якій навчаються учні Матусівської ОТГ); 178 348 грн від Звенигородської РДА на проведення капітального ремонту рентген кабінету Лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків.

Затвердили 5 Статутів закладів культури та комунальних підприємств

Відповідно до норм чинного законодавства депутати затвердили Статути у новій редакції: КЗ «Центр культури та дозвілля», Шполянська дитяча школа мистецтв, Дитячо-юнацька спортивна школа, комунального підприємства «Комунальник», комунального підприємства «Благоустрій».

Крім того, депутати ухвалили рішення про реорганізацію Лозуватського закладу дошкільної освіти «Веселка» шляхом приєднання до Лозуватського НВК.

Рішення у сфері ЖКГ

Міські депутати надали згоду на передачу житлового будинку з балансу КП «Комунальник» на баланс ОСББ «Мрія –Кавказька» та передачу житлового будинку з балансу КП «Комунальник» на баланс ОСББ «Вулиця Соборна 35». Далі для КП «Комунальник» затвердили Програму технічного переоснащення і надали дозвіл підприємству на укладання договору фінансового лізингу для придбання екскаватора-навантажувача ДЕМ 1143.

Земельні  ділянки учасникам АТО/ООС

Шістьом  учасникам бойових дій в зоні проведення ООС/АТО надали дозвіл на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та восьми учасникам АТО затвердили проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту