Фестиваль-конкурс «На струнах Кобзаревої душі»

На початку квітня 2021 року стали відомі результати І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «На струнах Кобзаревої душі», в якому взяли участь вихованці Шполянської дитячої школи мистецтв, у номінації «Вокал» і отримали такі відзнаки:

Анна Горянська (викладач Присяжна Оксана Сергіївна) – диплом лауреата ІІ премії;

Анна Захарченко (викладач Каландирець Валентина Іванівна) – диплом лауреата ІІ премії;

Анна Кишінько (викладач Присяжна Оксана Сергіївна) – диплом лауреата ІІ премії;

Яна Мишалова (викладач Каландирець Валентина Іванівна) – диплом лауреата І премії;

Аріна Руденко (викладач Каландирець Валентина Іванівна) – диплом лауреата ІІ премії.

Викладачі отримали подяки за активну участь вихованців у фестивалі, за талант, любов і душу, яку вони щодня віддають дітям, активну громадську позицію, популяризацію творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Бажаємо всім нових творчих звершень і перемог!

Зазначаємо, фестиваль-конкурс проводився під патронатом відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради та за ініціативи Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський політехнічний фаховий колледж Державного університету «Одеська політехніка». Його мета: активізація культурно-мистецького життя, відродження духовності, зміцнення культурних традицій, залучення дітей та молоді до знайомства з творами, публікаціями, історією життя та становленням Тараса Шевченка як митця, поета і прозаїка, художника, філософа та громадського діяча, актора та декламатора. Фестиваль-конкурс проводився за такими напрямками: художнє читання, образотворче мистецтво, вокал, хореографія, драматургія.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту