Перші результати весняної толоки

      22 квітня 2021 року відбулася весняна толока. Саме цього дня люди по всій планеті відзначають День Землі. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем проводять корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Так, працівники Шполянської міської ради ОТГ та комунальних підприємств активно приймали участь у весняній толоці. Спільними зусиллями вдалося прибрати кілька локацій в місті Шпола, а також десятки локацій в інших населених пунктах громади.
Учасники толоки здійснили розчистку чагарників, обрізання порослі та сухих гілок на деревах, висадили молоді дерева, квіти на клумбах, прибрали прилеглі території та зелені зони від сміття на території громади.
       Для прикладу під час прибирання узбіччя при дорозі на виїзді з міста Шполи у напрямку до села Лозуватки, було залучено 4 одиниці техніки та вивезено 19 причепів сміття, що становить близько 80 кубічних метрів.
       «Не будьмо байдужими. Любімо природу. Любімо наш край. Тому, кожного хто хоче залишити свій маленький внесок спільною працею в справі шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища, запрошуємо прийняти участь в еко-заходах з озеленення та благоустрою територій. Якщо ми не збережемо чистоту природи сьогодні – наші нащадки не матимуть її завтра», – зазначив міський голова Сергій Кравченко.
Поділитись:
Перейти до вмісту