Засідання 7 сесії міської ради

На засіданні 7 сесії міської ради IX скликання, яке відбулось  28 квітня, депутати розглянули та прийняли рішення по 24 загальних та 161 земельних питаннях.
?У рішеннях, які стосуються місцевого бюджету депутати затвердили виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал 2021 року. За цей час до загального фонду надійшло 68,5 млн. грн, в тому числі власних доходів – 46,4 млн. грн та 22, 1 млн. грн офіційних трансфертів. При плановому завданні 41,3 млн. грн зібрано 46,3 млн. грн власних доходів, що становить 112,1 відсотка виконання бюджету, понад план отримано більше 5 млн. гривень.
Далі у частині бюджетних рішень міські депутати внесли зміни до бюджету громади на 2021 рік, і розподілили кошти, які призначені на поліпшення стану приміщень закладів культури та спорту, а також підтримку комунальних підприємств та парку дитячого дозвілля.
?Змінили назву комунального підприємства.
Відтепер, КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради ОТГ матиме назву КП «Центр надання соціальних послуг» Шполянської міської ради ОТГ, а також затвердили відповідне положення комунального підприємства.
?Земельні ділянки учасникам ООС/АТО.
За рішенням депутатів, 22 особи – учасники війни на сході України отримали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, та ще 5 особам затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
?Крім того, депутати затвердили звіти незалежних оцінок нежитлових приміщень комунального майна у м. Шпола (будівля колишньої РДА та поліклініки) і нежитлового приміщення у с. Сигнаївка (сільська амбулаторія), Положення та склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської ОТГ, розглянули звернення стосовно продовження оренди водних об’єктів від двох громадських організацій тощо.
Поділитись:
Перейти до вмісту