Напередодні Дня перемоги ветеранів привітали вдома

Заступниця міського голови Оксана Курінна і директорка Центру надання соціальних послуг Людмила Шпоть, сьогодні у День пам’яті та примирення відвідали вдома ветеранів – учасників бойових дій Другої світової війни.
Аби привітати з Днем перемоги та вручити подарунки представниці міської влади побували у 5 ветеранів жителів міста Шполи, ще 3 привітали старости у селах: Лебедин, Кримки, Товмач.
– Ми схиляємо голови перед захисниками нашої землі у часи Другої світової війни. Нас вражає стрижень і позиція, який є всередині цих людей – це справжній приклад для нас! Ми щиро вдячні їм за стійкість і мужнічть, за подвиг зроблений заради майбутніх поколінь. Бажаємо їм довголіття при міцному здоров’ї, сімейному затишку та увазі, – сказала заступниця міського голови Оксана Курінна.
У місті Шпола зі святом Перемоги поздоровили: Володимира Флоріановича Зданевича, Андрія Івановича Тітка (подарунок і привітання приймав син ветерана), Миколу Митрофановича Скнара, Володимира Станіславовоча Брянського, Ольгу Миколаївну Нащокіну (привітання приймала донька). У селі Лебедин – Лідію Іванівну Зозулю, селі Кримки – Івана Петровича Колісника, селі Товмач – антоніну Федосіївну Левченко.
Поділитись:
Перейти до вмісту