9 травня – День перемоги

Сьогодні Україна відзначає 76-ту річницю з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день для кожного з нас символізує не перемогу над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що складні міжнародні проблеми не можна розв’язувати збройним шляхом і агресією.

Пам’ятаючи всі жахи того періоду представники міської влади вшанували подвиг кожного, хто наближав перемогу покладанням квітів до пам’ятних місць.

У міському парку Слави, біля Обеліска  схилили голови у хвилинні мовчання — міський голова Сергій Кравченко, перший заступник міського голови Віталій Плетінь, заступниця міського голови Оксана Курінна.

Заступник міського голови Дмитро Коваль та секретар міської ради Тетяна Каландирець вшанували пам’ять загиблих  покладанням квітів на могилу  сержантам-розвідникам Першої повітряно-десантної армії Анатолію Ванюшину та Петру Єрьоміну та  могилу жертвам  нацизму, які знаходяться у Дар’ївському парку. Відповідні заходи також відбулись у всіх населених пунктах міської ОТГ.

Ми пам’ятаємо… Дякуємо кожному, хто виборював мирне небо заради майбутніх поколінь…

Поділитись:
Перейти до вмісту