Засідання виконавчого комітету

На позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради присутні члени виконкому розглянули і прийняли рішення по 43 питаннях.
Соціальна підтримка громадян, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування
 За рішенням виконавчого комітету 3 дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування надали матеріальну допомогу призначену для придбання шкільного та спортивного одягу на загальну суму 9 540 грн, (по 3180 грн на особу).
 Встановлено розмір грошових премій обдарованим дітям та молоді Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громад на загальну суму близько 112 000 грн.
 Одна дитина з багатодітної родини отримала пільгу з оплати за навчання у мистецькому закладі Шполянської міської ради ОТГ, у вигляді безкоштовного навчання.
 Також, за рішенням виконкому влаштували одну малолітню дитину на повне державне утримання до комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини». Крім того, члени виконкому встановили опіку над 2 малолітніми дітьми та одним неповнолітнім, а також призначили їм опікуна.
 Трьом хворим на хронічну ниркову недостатність відшкодували кошти за проїзд на процедуру гемодіалізу.
ЖКГ та інфраструктура
 Виконком прийняв рішення, щодо взяти на черговий квартирний облік 2 осіб учасників АТО/ООС, які потребують поліпшення житлових умов.
 Затвердили кошторисну документацію на поточний ремонт частини приміщень (вхідної частини, туалетної кімнати та спортивної зали) Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради ОТГ.
 Надали дозвіл на демонтаж громадської вбиральні загального користування, розташованої за адресою: провул. Поштовий, м. Шпола, Черкаської області.
Поділитись:
Перейти до вмісту