Розпочато конкурси на посади директорів закладів загальної середньої освіти

Конкурсна комісія Шполянської міської ради ОТГ повідомляє, що в зв’язку з оголошенням 07.05.2021 конкурсу на посади директорів Васильківського, Водянського, Журавського, Мар’янівського, Надточаївського, Терешківського, Товмацького та Топильнянського навчально-виховних комплексів, та Лозуватської ЗОШ до 31.05.2021 було подано заяви на участь у конкурсах від 9-ти кандидатів. Всі претенденти дотримались вимог щодо переліку та оформлення документів і були допущені до конкурсу, а саме:

Мотрич Наталія Валентинівна – кандидат на посаду директора Васильківського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів». Професійний педагогічний досвід з 1991 року, на посаді директора з 2007 року.

Яременко Олена Миколаївна – кандидат на посаду Водянського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів». Професійний педагогічний досвіт з 1989 року, з 2013 року, на посаді  заступника директора з навчально-виховної роботи.

Собецька Неля Володимирівна – кандидат на посаду  Журавського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів». Педагогічний стаж 18,5 років, досвід роботи на посаді директора 14 років.

Рябокінь Яна Олександрівна, – претендент на посаду директора Лозуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Педагогічна діяльність з 2006 року, на посаді директора школи з 2013 року.

Шипінська Інна Петрівна – претендент на посаду директора Мар’янівського НВК ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів». Педагогічна діяльність з 1995 року, з 2007 року на посаді заступника директора з навчальної роботи.

Сторчак Таїсія Василівна – претендент на посаду директора Надточаївського НВК «ЗДО – ЗОШ І-ІІ ступенів». Педагогічна діяльність з 1991 року, на посаді директора з 2012 року.

Поліщук Руслан Вікторович – претендент на посаду директора Терешківського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів», педагогічна діяльність з 1997 року, на посаді директора з 2005 року.

Погоріла Валентина Миколаївна – претендент на посаду директора Товмацького НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів» Педагогічна діяльність з 1983 року, на посаді директора з 2007 року.

Коваленко Віра Петрівна – претендент на посаду директора Топильнянського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ступенів»  Педагогічна діяльність з 1983 року, на посаді директора з 2011 року.

Конкурси на посади директорів відбудуться в приміщенні Шполянської міської ради ОТГ з відеотрансляцією на офіційному вебсайті міської ради ОТГ:

Васильківського, Водянського, Журавського НВК – 15.06.2021 о 10.00 год.;

Лозуватської ЗОШ, Мар’янівського, Надточаївського НВК 16.06.2021 о 10.00 год.;

Терешківського, Товмацького, Топильнянського НВК 17.06.2021 о 10.00 год.

Переможець визначатиметься за результатами:

– перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема цього Закону, Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

– перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Поділитись:
Перейти до вмісту