Відзначили День захисту дітей

У міській громаді відзначили День захисту дітей, який через несприятливі погодні умови був перенесений на сьогодні — 4 червня. Крім того, сьогодні в Україні вперше вшановують пам’ять дітей, загиблих через агресію Росії, а у всьому світі відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.
У Шполі відбулися цікаві і веселі заходи для малечі. Центром розваг стали центральна площа міста та міський парк дитячого дозвілля.
Організатори свята підготували цікаву добірку розважальної програми — флешмоб «У ритмі Еліт», концерт під відкритим небом від Дитячої школи мистецтв, аква-грим для всіх бажаючих, виставка робіт учнів класів образотворчого мистецтва, змагання найкращого поцільника, а також розіграш квитків на всі атракціони.
Порушуючи тему дітей і їх майбутнього, сьогодні згадали про те, що є діти, які перебувають в зоні воєнних конфліктів. Для України це територія Донецької та Луганської областей, тому під час заходів пам’ять загиблих діток через агресію Росії вшанували хвилиною мовчання.
?У розважальній програмі у центрі міста діти пограли в ігри, взяли участь у руханках, затанцювали захопливий танок із матусями і залишили кольорові малюнки своїх мрій на асфальті.
?Під час святкування у міському парку дитячого дозвілля нагородили грамотами переможців конкурсу «Кращий поцільник», які вручив голова ГО «Спілки воїнів АТО/ООС Шполянщини» Микола Федоров. Провели розіграш квитків на всі атракціони, бажаючі дітлахи спробували на собі майстерний аква-ргим тощо. І всі веселі забави Казкового містечка супроводжувались концертом талановитих учнів і танцівників Шполянської дитчої школи мистецтв.
  • Щасливі очі наших дітей і посмішки на їхньому обличчі — це те, що прагне кожен тато і мама! Прагне до цього і місцева влада разом зі всіма закладами культури, освіти та позашкілля громади. Сподіваємось що нам вдалося!, – підсумував міський голова Сергій Кравченко.

Поділитись:
Перейти до вмісту