Реконструкція водогону Південно-Східного масиву міста продовжується

За останні два роки із бюджету громади інвестовані значні кошти у реконструкцію водопровідної мережі Південно-Східного масиву міста Шполи. Нагадаємо, що будівництво водогону — це одна з найважливіших подій для містян, адже нова водопровідна магістраль дасть змогу забезпечити якісною питною водою мешканців 7 вулиць міста.
Наразі підрядники завершили прокладання труб по вулицях Макаренка та Зеленій, протяжність кожного становить 260 м (загальна протяжність 520 м). Вартість проведених робіт на двох вулицях складає 285 тис. грн.
Як зазначає, перший заступник міського голови з питань ЖКГ Віталій Плетінь, наступного тижня за сприятливих погодних умов, продовжать прокладати новий водогін по вулицях Чехова та Попова.
Також, перший заступник нагадує споживачам, щоб підключитись до централізованої водогінної магістралі, заповнити індивідуальну заявку і виготовити технічні умови вони можуть звернувшись до комунального підприємства «Комунальник», за адресою: м. Шпола, пер. Поштовий, 1, телефон: (04741) 2 02 38.
Поділитись:
Перейти до вмісту